Všeobecné informace

– Nově postavená dřevostavba u lesa se nachází v samotném srdci Beskyd .Nachází se na pomezí mezi Frýdlantem a Metylovic v klidná časti 50 m. od lesa. Chalupa je pro 1 -10 osob . Frýdlant je symbolickou vstupní bránu do Moravskoslezských Beskyd. Je výchozím bodem značených turistických tras, jak pro pěší (výšlapy na Ondřejník, Smrk a Lysou horu) tak i pro cyklisty, které vedou do nedalekých Beskyd. Podél řeky Ostravice vede Naučná stezka Kamenec, která začíná u fotbalového hřiště. Ve městě najdete koupaliště s tobogánem, sportovní areál, tenisové kurty, squash centrum, kurty na plážový volejbal a fotbalové hřiště. Nachází se zde také sportovní letiště pro motorové i bezmotorové létání, startují odtud vyhlídkové lety nad nejvyšší vrcholy Beskyd. Paragliding si můžete vyzkoušet z vrcholu Ondřejník a Skalka. V zimě si lyžaři zalyžují na místní sjezdovce nebo v nedalekých Malenovicích. Pro běžkaře jsou tady upravované běžecké tratě, které vedou na Ondřejník nebo Lysou horu.
– Chalupu obklopují dvě velké terasy , kde lze v létě spokojeně relaxovat. Interiér je nově zařízený.
– Venkovní vířivka je k dispozici celoročně pro 5 osob 

Ubytování na chalupě

– Chalupa k pronájmu poskytuje ubytování pro max. 9-10 osob ve 3 pokojích.
– Velký obývací pokoj s pohodlnou sedací soupravou , krbovými kamny Místnost je  bezbariérově propojená s   prostornou terasou s výhledem na les.
– Plně vybavená moderní kuchyň, jídelní stůl pro 10 osob, dvě koupelny, jedna s vířivou vanou pro dvě osoby.
– Nechybí ani pračka a Wi-Fi připojení a chytrá smart TV napojená na satelit.
– Chalupa má 3 ložnice . První ložnice je v přízemí  s manželskou postelí .v prvním patře se nachází dvě ložnice s koupelnou a wc.  Druhá ložnice  ma manželskou postel a jedno samostatné lúžko . Třetí ložnice má manželskou postel a dvě samostatné lůžka , v pokoji je  jídelní stul pro šest lidí.
Sociální zařízení
– 2x koupelna , 2x Wc . Koupelna v přízemí je vybavena velkou  vířivou vanou pro dvě osoby.
Vytápění
– Krbová kamna  v hlavní místnosti pohodlně vyhřejí celou chalupu,  možnost vytápět celý objekt také  elektrickým podlahovým topením.

Doprava, parkování 
– Parkování přímo na pozemku.

– Možno zaparkovat 4 auta.

Vybavení chalupy

– Moderní plně vybavená kuchyň ve které najdete vysokou prostornou chladničku s mrazákem, sklokeramickou varnou desku, elektrickou troubu, myčku nádobí, kávovar, mlýnek na zrnkovou kávu, mikrovlnou troubu, toustovač, rychlovarnou konvici, WiFi připojení a chytrá Smart TV . Pračka, žehlička,žehlící prkno.Venkovní gril na dřevěné uhlí .
– Venkovní vířivka pro 5 osob (za příplatek 1500,-)
– Přenosná dětská postýlka